سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر:
آموزش نقش مهمی در مدیریت بحران دارد

19 آبان 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: آموزش بهترین مسیر و لازمه توانمندسازی جامعه در برابر حوادث و بلایای طبیعی است.

مهندس احمد آخوندی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار کرد: آموزش علاوه بر ایمن‌سازی جامعه باعث افزایش مشارکت مردمی در برنامه‌های پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی خواهد شد.
وی با تأکید بر اهمیت برنامه‌های آموزشی گفت: اصل پیشگیری یکی از اصول مهم و اولیه کنترل و جلوگیری از خسارات ناشی از بحران است که باید در دستور کار ادارات قرار گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: رعایت استانداردهای تعیین‌شده از موضوعات مهم در پوشش بحران و جلوگیری از افزایش خسارت‌ها است و با توجه به تعیین و مشخص شدن چارچوب‌ها در قوانین، این مسائل باید در زمان وقوع حوادث لحاظ شود.
وی با اشاره به اهمیت زمان در شرایط وقوع حوادث غیرمترقبه طبیعی بیان کرد: بحران هیچ زمانی خبر نمی‌کند و مهم‌ترین نکته‌ای که باید در این زمینه مدنظر قرار گیرد، تصمیم‌گیری در زمان‌های قبل، حین و بعد از بحران است.
مهندس آخوندی افزود: برنامه‌ریزی برای آموزش مدیریت بحران در سطح شهرستان‌ها انجام‌شده است که در قالب مصوبه به دستگاه‌ها ابلاغ خواهد شد.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مدیریت.بحران     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    
تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >