آگهی پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته بهیاری

تاریخ نامه: 31 امرداد 1399
شماره نامه:
دانشگاه علوم پزشکي بوشهر از ميان داوطلبان دختر جهت تحصيل در هنرستان بهياري الزهرا(س) شهرستان گناوه براي سال تحصيلي 400-99 پس از برگزاري امتحان کتبي و مصاحبه حضوري و انجام ساير مراحل براساس اولويت دانش آموز مي پذيرد.  
اطلاعیه های عمومی  |   

آگهی پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته  بهیاری

دانشگاه علوم پزشکي بوشهر از ميان داوطلبان دختر جهت تحصيل در هنرستان بهياري الزهرا(س) شهرستان گناوه  براي سال تحصيلي 400-99 پس از برگزاري امتحان کتبي و مصاحبه حضوري و انجام ساير مراحل براساس اولويت دانش آموز مي پذيرد.داوطلبان واجد شرایط میتوانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به آدرس: bpums.ac.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. ملاک تایید ثبت نام گرفتن کد رهگیری می باشد.
مهلت ثبت نام: از تاریخ شنبه 1399/06/01  الی  1399/06/05  به مدت  5  روز
الف) شرايط:
1- تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران
2- متدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور و التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي
3- دارابودن مدرک قبولی  پایه نهم در سال تحصیلی جاری، با شرط معدل 17 به  بالا
تبصره:داوطلبان دارای مدرک بالاتر از پایه نهم حق ثبت نام و شرکت در آزمون ندارند.
4- حداکثر سن ورود به دبيرستان مطابق ضوابط مدارس روزانه( متولدین 1381/07/01 به بعد)
5- دارا بودن سلامت جسمي و رواني
6- دارا بودن صلاحيت اخلاقي و حسن خلق و شايستگي حرفه اي
7- قبولي در امتحان ورودي (کتبي و مصاحبه)
8- افراد بومي استان حق تقدم خواهند داشت.
9- خانواده معظم شهداء ، اسراء ، مفقودين و جانبازان از کارافتاده در صورت برخورداري از توانائي جسمي متناسب با رشته بهياري و تساوي شرايط ( آزمون کتبی و مصاحبه ) از اولويت برخوردار خواهند بود.
10- طول دوره تحصيل بر اساس ضوابط آموزش و پرورش مي باشد (حداقل سه سال کامل تحصیلی)
11- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي نسبت به پرداخت کمک هزينه تحصيلي و خوابگاه هيچگونه تعهدي نخواهد داشت.
12- تعهد خدمت معادل دو برابر مدت آموزش (در صورتيکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي پس از فارغ التحصيلي و پس از معرفي حداکثر ظرف مدت 6 ماه نسبت به جذب فارغ التحصيلان اقدام ننمايد، تعهد نامه کان لم يکن تلقي خواهد شد).
13- به دانش آموزان در صورت موفقيت در آزمونهاي دورس عمومي، الزامي و تخصصي از سوي وزارت آموزش و پرورش ديپلم کاردانش در رشته بهياري داده خواهد شد.
ب) بارگذاری مدارک لازم جهت ثبت نام:
1- کارنامه قبولی پایه نهم با معدل 17 به بالا در سال تحصلی جاری
2- کپی شناسنامه
3- فيش واریز بانکي به مبلغ پنج هزار ریال (پانصد تومان) به حساب سیبا بانک ملی به شماره   4001033101012781 یا شماره شبا IR190100004001033101012781 تحت عنوان تمرکز وجوه درآمد حق ثبت نام امتحانات ورودي بهياران (قابل پرداخت در کليه شعب بانک ملي)
4- عکس 4*3 تمام رخ جدید
ج) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:
داوطلبان واجد شرايط مي توانند مدارک اعلام شده را اسکن و سپس به آدرس الکترونیکی bpums.ac.ir (سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر) مراجعه و با وارد کردن کد ملی نسبت به تکمیل اطلاعات و مشخصات خواسته شده و بارگذاری مدارک در سامانه اقدام و  کد رهگیری را دریافت نمایند.
تذکر: ارسال مدارک و ثبت نام فقط و فقط از طریق سامانه ثبت نام مشخص شده در سایت اینترنتی دانشگاه  امکان پذیر است و از مراجعه حضور خود داری نمایید.
د) دریافت کارت آزمون :
1- داوطلبان گرامی حتما باید به سامانه خوداظهاری سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (salamat.gov.ir ) مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در صورتیکه  ناقل یا مبتلا به ویروس کرونا باشند مراتب را از طریق شماره تلفن  به دفتر مدرسه بهیاری 07733123833اعلام نمایند.
2- داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 1399/06/11 لغایت چهار شنبه 1399/06/12 با کد رهگیری ثبت نامی که در اختیار دارند به سایت اینترنتی دانشگاه مراجعه و کارت آزمون خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است درصورت عدم واجد شرایط بودن کارت آزمون برای داوطلب صادر نخواهد شد. و از لیست متقاضیان حذف میگردد.
ه) شرايط برگزاري آزمون:
1- نوع سؤال فقط تستي (چهار جوابي) و از دروس رياضي- ادبيات فارسي – علوم زیستی-  زبان انگليسي و بينش ديني از هر درس 20 سئوال و جمعاً 100 سوال در سطح دروس پایه تحصیلی نهم.
2- از افرادي که حدنصاب لازم نمره قبولی ( هفتاد نمره از صد نمره )را کسب کرده باشند با توجه به ظرفیت پذیرش جهت انجام مصاحبه حضوري دعوت بعمل مي آيد.
ی) تاریخ آزمون:
آزمون کتبي روز جمعه  مورخ 1399/06/14 راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد . آدرس ومحل برگزاری آزمون در روز دریافت کارت و از طریق سایت اینترنی اطلاع رسانی  می گردد، لازم است داوطلبین واجد شرایط که کارت آزمون را دریافت نموده اند به موقع در محل حوزه امتحانی که در ذیل کارت شرکت در جلسه درج شده حضور داشته باشند.

برای ثبت نام کلیک کنید.

توجه : ارائه اصل فیش واریزی به همراه کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون کتبی الزامی است.
* در صورت داشتن هرگونه سئوال و یا درخواست راهنمایی ضروری با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
شماره 07733123833 دفتر مدرسه بهیاری الزهرا(س) گناوه راهنمایی شرایط داوطلبین


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

 کلمات کلیدی:
آگهی.پذیرش    

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >