دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته بهیاری

تاریخ نامه: 11 شهريور 1399
شماره نامه:
 
اطلاعیه های عمومی  |   

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته بهیاری

قابل توجه داوطلبان آزمون پذیرش دانش آموز در هنرستان کار و دانش رشته بهیاری
دریافت کارت آزمون :
1- داوطلبان گرامی حتما باید به سامانه خوداظهاری سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (salamat.gov.ir ) مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در صورتیکه  ناقل یا مبتلا به ویروس کرونا باشند مراتب را از طریق شماره تلفن  به دفتر مدرسه بهیاری 07733123833اعلام نمایند.
2- داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 1399/06/11 لغایت چهار شنبه 1399/06/12 با کد رهگیری ثبت نامی که در اختیار دارند به سایت اینترنتی دانشگاه مراجعه و کارت آزمون خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است درصورت عدم واجد شرایط بودن کارت آزمون برای داوطلب صادر نخواهد شد. و از لیست متقاضیان حذف میگردد.
ه) شرايط برگزاري آزمون:
1- نوع سؤال فقط تستي (چهار جوابي) و از دروس رياضي- ادبيات فارسي – علوم زیستی-  زبان انگليسي و بينش ديني از هر درس 20 سئوال و جمعاً 100 سوال در سطح دروس پایه تحصیلی نهم.
2- از افرادي که حدنصاب لازم نمره قبولی ( هفتاد نمره از صد نمره )را کسب کرده باشند با توجه به ظرفیت پذیرش جهت انجام مصاحبه حضوري دعوت بعمل مي آيد.
ی) تاریخ آزمون:
آزمون کتبي روز جمعه  مورخ 1399/06/14 راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد . آدرس ومحل برگزاری آزمون در روز دریافت کارت و از طریق سایت اینترنی اطلاع رسانی  می گردد، لازم است داوطلبین واجد شرایط که کارت آزمون را دریافت نموده اند به موقع در محل حوزه امتحانی که در ذیل کارت شرکت در جلسه درج شده حضور داشته باشند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه  کلیک کنید.

توجه : ارائه اصل فیش واریزی به همراه کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون کتبی الزامی است.


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

 
   

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >