رییس شبکه بهداشت و درمان جم:
از برگزاری دورهمی‌های شب یلدا پرهیز کنید

25 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: شهروندان از برگزاری شب‌نشینی‌های یلدایی به صورت دسته‌جمعی خودداری کنند و استفاده از فضای مجازی را جایگزین آن کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در حاشیه نشست قرارگاه طرح شهید سلیمانی در شهرستان جم اظهار داشت: تیم‌های رهگیر، حمایتی، مراقبت و نظارت این طرح ساماندهی و آموزش دیده‌اند و در حال حاضر این طرح در شهرستان جم با مشارکت بسیج و هلال‌احمر در حال اجراست.
قاسمی افزود: نشستی با حضور مسئولان ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر برگزار شد تا طرح شهید سلیمانی در شهرک‌های نفت و گاز نیز با کیفیت خوبی اجرا شود.
دورهمی‌ها سهم اصلی در شیوع کرونا در شهرستان جم داشته است
وی با بیان اینکه دورهمی‌ها، مجالس عروسی و عزا سهم اصلی در شیوع ویروس کرونا در شهرستان جم داشته است افزود: در شب‌های پایانی پاییز، رسم هرساله گرامیداشت شب یلدا را در خانه پاس بداریم و به دیدار سالمندان و اقوام نرویم تا از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کنیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم خواستار دید و بازدید شب یلدا به صورت مجازی شد و گفت: نگرانی از برگزاری دورهمی در شب یلدا یکی از دغدغه‌های کادر بهداشت و درمان است که امیدواریم مردم فهیم و بافرهنگ شهرستان به توصیه‌های بهداشتی شب یلدا عمل کنند تا شاهد مشکلی در این خصوص نباشیم.
قاسمی خاطرنشان کرد: خوشبختانه آمار بیماران مثبت کرونا در شهرستان روندی کاهشی داشته است که نشان از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط شهروندان است و ان‌شاءالله شاهد صفر شدن موارد بستری و مثبت کرونا در جم باشیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم افزود: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، پرهیز از دورهمی‌ها از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.جم     یلدا.مجازی        

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >