سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
131 سامانه آب‌رسانی در طرح سلامت نوروزی شهرستان دشتستان بازدید شده است

8 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از 131 سامانه آب‌رسانی در سطح شهر و روستا، توسط بازرسان بهداشت محیط بازدید به‌عمل‌آمده و در سامانه جامع بازرسی ثبت‌شده است و درمجموع 95 درصد سامانه‌های آب‌رسانی بازدید انجام‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست افزود: با توجه به اهمیت بهداشت آب در سلامت افراد، تیم بازرسی شبکه بهداشت و درمان، نظارت سلامت آب شهرستان را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این خصوص گفت: نظارت بر شبکه‌های توزیع آب آشامیدنی شهر و روستا با انجام بیش از دو هزار و 10 مورد کلرسنجی و 220 نمونه‌برداری از آب در این ایام تشدید شده است.
سیده فاطمه حسینی افزود: به دلیل استقبال شهروندان و مسافرین از استخر شنای برازجان، نظارت ویژه و پایش آب استخر ازنظر میکروبی و باکتری‌های هتروتروف از ابتدای طرح انجام‌شده است.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: بیش از 32 مورد نمونه‌برداری از آب ایستگاه‌های شهرها و روستاها به‌منظور بررسی وضعیت میکروبی آب‌ها ارائه‌شده انجام‌شده است.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     سامانه.آب‌رسانی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >